Ascolip Liposomalna witamina C 5g 30 saszetek

96,00 zł
Brutto

Witamina C ASCOLIP, produkt marki Liposhell Technology to specjalna witamina C liposomalna, która zawiera największą dawkę witaminy C w liposomie. Cząsteczki tej liposomalnej witaminy wykazują podobieństwo do budowy błon komórkowych organizmu, dzięki czemu łatwiej przenikają do wnętrza komórek!

Ilość

  • Bezpieczne płatności realizujemy za pomocą Tpay. Bezpieczne płatności realizujemy za pomocą Tpay.
  • Korzystamy z usług kurierów InPost oraz DPD. Zapewniamy również możliwość odbioru osobistego i za pobraniem. Korzystamy z usług kurierów InPost oraz DPD. Zapewniamy również możliwość odbioru osobistego i za pobraniem.
  • Zwrot do 14 dni od otrzymania. Szczegółowe informacje na ten temat na stronie 'Wysyłka i zwroty' Zwrot do 14 dni od otrzymania. Szczegółowe informacje na ten temat na stronie 'Wysyłka i zwroty'

Otoczka lipidowa każdej komórki żywego organizmu jest szalenie istotnym czynnikiem transportującym bądź ograniczającym transport aktywnych składników do jej wnętrza. Modyfikacje w obrębie technologii liposomalnej pozwalają na zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych człowieka, a tym samym - zwiększanie biodostępności niektórych ważnych związków!

Witamina C, jedna z witamin nie syntetyzowanych w organizmie człowieka, musi być dostarczana z pożywieniem. Jednak w większości, po wchłonięciu części witaminy do tkanek, zostaje ona wydalona wraz z moczem. Zapotrzebowanie na witaminę C jest największe, szczególnie w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego, przy infekcjach, w ciąży, w starszym wieku, przy chorobie nowotworowej - uszczelnia ona naczynia krwionośne, jest antyoksydantem, pobudza do pracy substancje bakteriobójcze i wirusobójcze.

Witamina C ASCOLIP, produkt marki Liposhell Technology to specjalna witamina C liposomalna, która zawiera największą dawkę witaminy C w liposomie. Cząsteczki tej liposomalnej witaminy wykazują podobieństwo do budowy błon komórkowych organizmu, dzięki czemu łatwiej przenikają do wnętrza komórek! ASCOLIP to lepiej wchłaniający się oraz lepiej zabezpieczony przed kwasami żołądkowymi kwas askorbinowy, co pozwala na lepsze zaopatrzenie w witaminę C komórek organizmu człowieka. Systematyczne zażywanie suplementu ASCOLIP pozwala na spowolnienie procesów starzenia, wspomaganie produkcji kolagenu, co ułatwia cofanie zmian reumatologicznych i wzmacnianie odporności.

997 Przedmioty